LANDON

Referee Assignments



Cal Fit Rocklin :40PM

 

 

LOUD PAPA SOCCER REFEREE ASSIGNMENTS
  CAL FIT ROCKLIN

   
FEBRUARY/MARCH
2024
          SAT--3-2-24    
MONDAY---2--26--24
TUESDAY---2--27--24
WEDNESDAY-2--28--+24
THURSDAY--2-29-23
FRIDAY--MARCH--1-24
ASATSAE3URDASA
SUNDAY--3-3-24
MONDAY-3-4-2024
PREMIER FIELD
PREMIER FIELD
PREMIER FIELD PREMIER FIELD PREMIER FIELD PREMIER FIELD PREMIER FIELD PREMIER FIELD
WOMEN'S OPEN MEN'S OPEN COED OPEN MEN 30+
COED 30+ YOUTH GAMES ONLY SEE BELOW COED 30+ WOMENS OPEN
           
   4PM--4:45PM--5:30PM
NO GAMES
6:20PM-7:10PM-8PM 
NO GAMES
6:20PM--7:10PM--8PM

NO GAMES
6:20PM--7:10PM
CHAMPIONSHIPS
MENENDEZ--DIZDAREVIC

6:20PM-7:10PM--8PM--
CHAMPIONSHIPS

BENNETT--BOUZID
6:20PM---7:10PM----8PM

  6:20PM--7:10PM-8PM

6:20PM--7:10PM--8PMPM-
GOLAFRA--MENENDEZ
       
NO GAMES
  MENEDEZ--OMID  
8:50PM--9:40PM--10:30PM
NO GAMES
8:50PM--9:40PM-10:30PM

NO GAMES

  8:50PM--9:40PM--10:30PM
CHAMPIONSHIPS
OMID--SPENCER
8:50PM--9:40PM---10:30PM


NO GAMES
    8:50PM9:40PM--10:30PM

GONZALEZ--SPENCER


  8PM--8:50PM
CHAMPIONSHIPS
MENEDEZ--DIZDAREVIC






 
SEE ABOVE BANTAM FIELD
COED OPEN

NO GAMES
              YOUTH
BANTAM FIELD BANTAM FIELD  BANTAM FIELD  BANTAM FIELD BANTAM FIELD BANTAM FIELD BANTAM FIELD BANTAM FIELD
COED OPEN COED OPEN NO GAMES MEN'S 40+ COED OPEN YOUTH GAMES ONLY SEE BELOW YOUTH GAMES SEE BELOW   YOUTH PREMIER 12G
4PM--4:45PM-5:30
NO GAMES
710PM--8PM--8:50PM
NO GAMES
6:20PM--7:10PM-8PM   6:20PM--7:10PM--8PM-8:50PM-9:40PM
NO GAMES

6:20PM--7:10PM--8PM--8:50PM--9:40PM

   
BANTAMFIFIELD
4:45PM--5:30PM
NO GAMES
NO GAMES PREMIER FIELD  12B NO GAMES SHAYA
LANDON
YOUTH--PREMIER--12G
4PM-4:45PM--5:30PM
NO GAMES
YOUTH--PREMIER-U14B
4:45PM--5:30PM
LANDON--GOLAFRA


YOUTH-
-5:30PM--
NO GAMES
YOUTH--PREMIER--U12G
4PM--4:45PM--5:30PM
NO GAMES


ADDED FRIDAY  YOUTH BELOW
     
YOUTH-BANTAM FIELD-10B
-4:45PM--5:30PM
LANDON
YOUTH BANTAM-10B
4:45PM--5:30PM--6:15PM-7PM
NO GAMES
YOUTH BANTAM FIELD-8G
5:30PM--6:15PM--7PM
NO GAMES
YOUTH BANTAM--10G
4PM--4:45PM--5:30
NO GAMES
 

 

Y
YOUTH SCHEDULE
 
ONDAMONY MONTHUR
FRIDAY-3--1--24
SATURDAY--3--2---24
SUNDAY--3--3---24
        PREMIER FIELD PREMIER FIELD PREMIER FIELD  
        14G 12G 12B
        4PM--4:45PM
5:30PM---
LANDON--CAVALANTE
9:10AM--10AM--10:50PM--
OMID--LANDON
7:30AM--8:20AM--9:10AM--10AM--10:50AM
BENNETT--ADAM
        U14G

11:40AM--12:30PM--1:20PM
OMID--LANDON
12:B
        BANTAM FIELD--10G
5:30PM
CHAMPIONSHIP
SHAYA


12G-
2:10PM--3:PM--3:50PM--4:40PM--5:30PM
MENENDEZ---SHAYA
11:40AM--12:30PM--1:20PM--2:10PM
OMID--LANDON
      16G 14B
       

-7:10PM--8PM--8:50PM--9:40PM
NO GAMES

3PM-3:50PM--4:40PM--5:30PM
BOUZID---OMID
     
BANTAM FIELD

16B

NO GAMES
        9:10PM--10:50AM--10:50AM--11:40AM--12:30PM-1:20PM
NO GAMES
      BECK
BANTAM FIELD
      2:10PM--3PM--3:50PM--4:40PM
BOUZID
U8
   



 

9>10AM--10AM--10:50AM--11:40AM1--12:30PM
SHAYA



U8B

1:20PPM--2:10PM--3PM--3:50PM--4PM
MENENDEZ